Namai » Straipsniai » Penki paprasti patarimai jaukesnės namų terasos link

Penki paprasti patarimai jaukesnės namų terasos link

terasa

Svajojate savo terasą paversti jaukiu poilsio kampeliu, kuriame galėtumėte tiesiog atsipalaiduoti ir pasimėgauti saulutės spinduliais? Su vos keliais paprastais patobulinimais, galite pagražinti savo terasą ir paversti lauko erdvę jaukia poilsio oaze, kuri puikiai tiks atsipalaiduoti ar pramogauti. Belieka pasiraitoti rankoves ir imtis darbo!

Patieskite dailų kilimą

Išeikite į savo terasą ir po kojomis pajuskite minkštumą ir komfortą. Dailus kilimas terasoje ne tik padidina jos vizualinį patrauklumą, bet ir sukuria šiltą ir kviečiančią atmosferą, o kartu saugo terasos grindis nuo jas žeidžiančių lauko baldų. Geros kokybės terasos kilimai sukurti taip, kad būtų atsparūs lauko sąlygų poveikiui, todėl jais džiaugtis gelėsite ne vieną sezoną. Tiesiog pasirinkite tokį, kurio spalva ar raštas papildytų jūsų esamą dekorą ir džiaukitės pagyvėjusiu ir kur kas jaukesniu terasos interjeru.

Sukurkite kelias intymias poilsio zonas

Išdėstykite savo lauko baldus taip, kad sukurtumėte kelis jaukius kampelius, kur galėsite susirangyti skaitydami gerą knygą ar mėgautis intymiais pokalbiais su artimaisiais. Rinkitės patogias kėdes su minkštomis pagalvėlėmis, kurios taip ir kviečia ilsėtis ir atsipalaiduoti. Nepamirškite pridėti ir keleto mažų staliukų gėrimams, užkandžiams ar dekoratyviniams akcentams laikyti.

Nepamirškite tekstūruotų pledų ir pagalvių

Padidinkite savo sėdėjimo zonų komfortą papildydami jas tekstūruotomis pagalvėmis ir užklotais. Rinkitės tokius audinius kaip minkšta medvilnė, jauki vilna arba prabangus dirbtinis kailis, kad sau ir namiškiams suteiktumėte šilumos, vėsiais vakarais. Maišykite ir derinkite skirtingas tekstūras bei raštus ir jūsų terasa atrodys kaip žavingas jūsų gyvenamosios erdvės pratęsimas.

Pasirūpinkite švelniu vakariniu apšvietimu

Sukurkite žavingą atmosferą ir pratęskite jaukumą vakaro valandomis, į savo terasą įtraukdami tinkamą apšvietimą. Virš galvų pakabinkite styginius šviestuvus, kad sukurtumėte šiltą, jaukų švytėjimą arba strategiškai visoje erdvėje pastatykite žibintus ir žvakes. Žvakės maloniai kvepia ir saugo nuo uodų, o LED lempelės yra saugus ir patogus pasirinkimas, suteikiantis mirksinčios liepsnos efektą, nesijaudinant dėl atviros liepsnos. Belieka nutarti kas labiausiai tinka jūsų terasai.

Daugiau jaukumas su lauko aksesuarais

Papuoškite savo terasą laukui pritaikytu dekoru, kuris erdvei suteiks dar daugiau asmeniškumo ir žavesio. Apsvarstykite galimybę pridėti atmosferos poveikiui atsparių kilimėlių, pufų ir sėdmaišių, kad sėdėti ir būtų dar patogiau. Mėgiamus pledus apgyvendinkite stilinguose krepšeliuose, o kitus reikalingus rakandus apgyvendinkite dekoratyvinėse dėžėse. Tokie išmanūs aksesuarai ne tik padaro erdvę įdomesne, bet ir padeda išvengti netvarkos.
Pasinaudokite šiais paprastais patarimais ir nepraleiskite progos paversti savo terasą jaukiu prieglobsčiu, kuriame galėsite patogiai ir stilingai atsipalaiduoti ir mėgautis lauko grožiu. Nesvarbu, ar ten gurkšnosite rytinę kavą, rengsite susibūrimus su draugais ar tiesiog mėgausitės ramybės akimirkomis, jauki terasa greitai taps jūsų mėgstamiausia vieta namuose.

Scroll to Top