Namai » Straipsniai » Kaip papuošti namų aplinką švenčių laikotarpiu?

Kaip papuošti namų aplinką švenčių laikotarpiu?

kaip papuosti namus svenciu laikotarpiu

Kai savo namų valdose švenčiame įvairias jubiliejines sukaktis ar kitokias asmeninio pobūdžio šventes, joms stengiamės sukurti ypatingai šventišką aplinką. Jeigu tokia šventė vyksta šiltuoju metų laiku – pats šauniausias pasirinkimas – ją švęsti lauke. Tam reikia ne tik gardžių valgių, lauko baldų, linksmos muzikos, bet ir įspūdingo apšvietimo.

Kokios jubiliejinėje šventėje turi būti dominuojančios spalvos?

Per jubiliejinę šventę reikia pamiršti santūrumą ir pilkus atspalvius. Tada turi pirmu smuiku groti ryškios, akį maloninančios spalvos, todėl reikia rinktis ryškiaspalvius indus. Jie turi būti skirtingų spalvų ir formų, kas suteiks papildomą žavesį esamai atmosferai.
Ant stalų vakare turi stovėti spalvingi dekoratyviniai žibintai su žvakėmis. O ant medžių šakų, tvorelių, kitokių paviršių derėtų pririšti spalvingus balionus, pripildytus heliu.

Koks turėtų būti lauko apšvietimas per didžiąsias šeimynines šventes?

Kadangi tokio lygio šeimyninės šventės nesibaigia iki vakaro ir tęsiasi bent jau iki vidurnakčio, joms reikalingas ir atitinkamo žaismingumo dekoratyvinis apšvietimas, kurį skleidžia laukui skirtos girliandos bei žibintų imitacijos. Pageidautina, kad girliandų lemputės būtų kuo didesnės, nes kuo daugiau šviesos tamsoje, tuo jaukiau.

Kaip girliandomis papuošti lauko terasą?

Profesionalūs apšvietimo dizaineriai siūlo lempučių girliandomis puošti lauko terasas, kai jose rengiami vakariniai šeimynos pasisėdėjimai pavasario, vasaros ir ankstyvo rudens vakarais. Lauko girliandas patariama kabinti nuo vieno iki kito terasos kampo. Jomis galima papuošti tvorą ar sodo medžių kamienus.
Terasoje taip pat idealiai tinka įvairių formų ir dizaino toršerai, o ant lubų pakabinamų šviestuvų skleidžiama šviesa suteikia šiai vietai ypatingą jaukumą. Aišku, geriausia, kai šie šviestuvai prisiderina prie bendro lauko terasos dizaino.

Kas yra žinoma apie išmaniuosius šviestuvus?

Šiuolaikinės naujausios technologijos visuomenei siūlo naudotis išmaniaisiais šviestuvais, kuriuos galima valdyti specialia telefono programėle. Šie šviestuvai savininkus džiugina individualaus apšvietimo atskirose kiemo ar sodo zonose galimybe.
Juos galima pritaikyti atitinkamai pasirinktoms gėlių klomboms, labiausiai pamėgtiems sodo kampeliams apšviesti. Jų dėka namų aplinka atrodys ne tik įspūdingai, bet ir išskirtinai jaukiai. O įvairių šventinio apšvietimo priemonių ieškokite čia: https://blinky.lt/

Scroll to Top