Namai » Straipsniai » Oro kondicionieriai – tarnauja visus metus

Oro kondicionieriai – tarnauja visus metus

oro kondicionieriai

Juokaujama, kad žiema dažniausiai lietuvius užklumpa netikėtai. Ne tik kelininkai, tačiau labai dažnai ir patys nuosavų namų gyventojai nebūna pasiruošę šalčiams. Tiesa, dažnai netikėtai užklumpa ne tik žiema, tačiau taip pat ir vasara, kuri gali dovanoti +30 karštį kelias savaites iš eilės. Tokia kaitra – ne tik nuovargis ir tingulys, tačiau dažnai ir labai įvairios sveikatos problemos. Džiugu, kad vis daugiau lietuvių namuose diegia oro kondicionierius, kurie sugrąžina gyvenimo kokybę ir padeda išvengti perkaitimo ligų.

 

Oro kondicionierių tipai

 Kadangi oro kondicionierių tipų yra labai daug – geriausia renkantis yra tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius bei būsto techninius parametrus padės rasti ir tinkamiausią įrangą. Juk reikia ne tik nuspręsti dėl tipo, tačiau ir konkretaus modelio. O techniniai parametrai gali labai kisti.

Susipažinti su tipais bei gauti nemokamas labai išsamias konsultacijas, kurios padės renkantis, galite https://www.specdarbai.lt/produkto-kategorija/oro-kondicionieriai/.

Šiuo metu rinkoje dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia:

1) Sieniniai Split tipo kondicionieriai (vidaus blokas + išorinis blokas); 

2) Multi-split (vienas išorinis blokas ir keli vidiniai (tobulas pasirinkimas kelių patalpų vėsinimui)); 

3) Mobilūs oro kondicionieriai (vietą pakeisti galinti įranga); 

4) Monoblock tipo oro kondicionieriai (be išorinio bloko);

5) Šilumos siurbliai oras-oras (jie ne tik vėsina, tačiau taip pat ir šildo).

 

Sunku atsakyti, kuris tipas yra geriausias. Tačiau daugeliui žmonių labai patinka šilumos siurbliai oras-oras, kadangi jie tarnauja visus metus. Tuomet investicija kur kas greičiau atsiperka, o dažnas net ir pirkdamas tokią būtiną įrangą vis tiek nori, kad ji nebūtų labai brangi.

 

Kainos aspektai

 Taip, oro kondicionieriai yra tokie patys būtini kaip ir būsto šildymo sistemos. Net nėra abejonių, kad jie gali labai pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę. Dėl to renkantis kaina neturėtų būti esminis aspektas. Taip, svarbus, tačiau per daug intensyvus taupymas gali atsisukti prieš Jus.

Svarbiausia yra rinktis sertifikuotą įrangą iš patikimo gamintojo. Tai bus tarsi garantija, kad investicija – tikrai atsipirks. O įrangos kainos labai kinta priklausomai nuo tipo bei inovatyvumo. Štai Split tipo oro kondicionieriai kainuoja nuo 400 eurų, o bene patys pigiausi yra mobilūs, kurie gali kainuoti ~300 eurų. Svarbiausia yra “netaupyti įrangos energinei klasei”, kadangi tuomet oro kondicionieriaus išlaikymas nebus brangus.

 

Papildomi įrangos privalumai

 Ne kartą minėjome, kad renkantis oro kondicionierius svarbiausia yra netaupyti inovatyvumui. Šiuo metu rinkoje galima rasi labai modernias įrangas, kurios ne tik vėsina arba šildo, tačiau taip pat ir turi daugiau galimybių.

Pavyzdžiui, geras pasirinkimas yra oro kondicionieriai su Acaro-clean sistema. Ji pasirūpins, kad jūsų patalpos būtų ne tik norimo mikroklimato, tačiau taip pat ir oras būtų švarus, be dulkių erkučių, kurios gali sukelti įvairias alergijas. Dėmesio verta ir Argentum Ion sistema, kuri irgi yra gebi neutralizuoti įvairaus tipo mikroorganizmus. Įranga, kuri yra su Super Vitamin C yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai žmogus dažnai serga. Ji veikdama stiprina žmogaus imuninę sistemą. Taip pat dėmesio verta funkcija yra Chitin Protect, nes ji turi antimikrobinį poveikį. 

Pasirūpinti savo sveikata yra labai paprasta ir viskas prasideda nuo tinkamos įrangos pasirinkimo. Tokios, kuri dažnai turi daugiau nei tik vieną funkciją. Belieka jomis domėtis.

Scroll to Top