Namai » Straipsniai » Kodėl verta biuro švarą patikėti įmonei?

Kodėl verta biuro švarą patikėti įmonei?

Kodėl verta biuro švarą patikėti įmonei?

Palaikyti švarą biure – labai svarbu, tačiau daugeliui vadovų kyla klausimas, kaip geriau tai padaryti. Iš esmės yra du galimi sprendimai: sudaryti sutartį su valymo paslaugas teikiančia įmone arba samdyti valytoją. Panagrinėkime, kuris pasirinkimas yra geresnis.

Valymo paslaugų įmonės geba prisitaikyti prie poreikių

Nors iš pirmojo žvilgsnio atrodo, kad valymo paslaugas pirkti yra brangiau, reikia įvertinti ir jų privalumus. Valymo įmonė turi daugybę darbuotojų, todėl gali prisitaikyti prie visų jūsų biuro poreikių, pavyzdžiui, valyti biurą naktimis, per pietų pertrauką ar net kelis kartus per dieną. Be to, valymo įmonės siūlo platų paslaugų spektrą, tad prireikus jos pasirūpins ir langų plovimu (ypač kai reikalingi aukštalipiai), ir minkštų baldų valymu. Daugiau informacijos apie teikiamų paslaugų asortimentą, galite rasti šiuo adresu: https://svarosbroliai.lt/valymo-paslaugos/.

Kodėl verta samdyti valytoją?

Jei biuras nėra itin didelis arba jam reikalinga nuolatinė priežiūra, gera išeitis gali būti pasamdyti valytoją. Tai pigesnis sprendimas, tačiau turite būti pasirengę susidurti su tam tikromis pasekmėmis. Valymo įmonės taikosi prie kliento poreikių, o valytojas bus jūsų įmonės darbuotojas, tad jau jums teks taikytis prie jo poreikių. O darbuotojai ir serga, ir atostogauja, tad teks sukti galvą kas tuo metu pasirūpins biuro švara.

Atsakingai įvertinkite abiejų sprendimų privalumus ir trūkumus, atsižvelkite į savo poreikius, darbo specifiką. Tai padės priimti geriausią sprendimą.

Scroll to Top