Namai » Straipsniai » Kas sveikiau – masturbacija ar vienos nakties nuotykiai? Atsako medikas

Kas sveikiau – masturbacija ar vienos nakties nuotykiai? Atsako medikas

medikas

Sveikas seksualinis gyvenimas neatsiejamas ir nuo masturbacijos. Su tuo sutinka net medikai. Ypač, kai neturima nuolatinio lytinio partnerio. Nors šiais laikais aktyvesnis lytinis gyvenimas keičiant seksualinius partnerius nėra smerktinas, tačiau dėl lytiškai plintančių ligų – nėra geriausias būdas tai propaguoti. Ir nors prezervatyvai gali sumažinti LPL tikimybę, visgi, masturbacija – kur kas sveikiau ir net naudingiau.

Nelieka moralinių „pagirių“

Masturbacija, lyginant su lytinių partnerių kaita, apsimoka vien dėl to, kad po jos nelieka jokių moralinių pagirių. „Mums tenka bendrauti su žmonėms, kurie po vienos nakties nuotykių ne tik ateina tirtis dėl LPL, tačiau ir prašo psichologo kontaktų. Paprasčiausiai žmones kankina moralinės „pagirios“. Ypač tuos, kurie yra jautresni, kurie pasidavė aistrai, tačiau net to gailisi“,- pasakoja medikas.

Masturbacija – gali būti net malonesnė

Šiuo metu sekso žaisliukų, kurie skirti ir masturbacijai, pasiūla yra tokia plati, kad pajusti didelį malonumą – galima tikrai paprastai. Tam tinka ir analiniai kaiščiai, ir imitacinės makštys, vibratoriai – labai įvairūs sekso žaisliukai, kurie padeda pasiekti didžiuosius „O“ nededant daug pastangų.

Tuo tarpu seksas su nepažįstamu žmogumi – visada yra ruletė. Gali patikti ir atnešti daug teigiamų potyrių arba gali būti didelis nusivylimas. Rizikuoti – verta ne visada.

Aktyvus seksualinis gyvenimas – naudingas kiekvienam žmogui. Tačiau jeigu neturite nuolatinio partnerio – masturbacija yra geriau, saugiau ir patikimiau nei vienos nakties nuotykiai.

Scroll to Top