Namai » Straipsniai » Į KOKIUS DU ĮSPŪDINGUS RENGINIUS KVIEČIA ŠIAULIAI?

Į KOKIUS DU ĮSPŪDINGUS RENGINIUS KVIEČIA ŠIAULIAI?

Šiaulių kultūros centras renginiais aprūpina pačių skirtingiausių meninių skonių kultūros vartotojus. Jis ne tik teikia įvairaus profilio kultūrines paslaugas miesto ir regiono gyventojams, bet ir suteikia galimybes visuomenei pačiai dalyvauti meninėje veikloje. Ši įstaiga yra pagrindinė Šiaulių miesto gimtadienio šventės „Šiaulių dienos“ organizatorė.

Kokį naują muzikinį projektą šiauliečiams pristatys dainininkė Liepa Mondeikaitė ir aktorė bei dainininkė Oneida Kunsunga?

Dvi bendramintės – Liepa Mondeikaitė ir Oneida Kunsunga pasiryžo šį rudenį žiūrovų vertinimui pristatyti muzikinį projektą „Muzikos žvaigždės“. Jos kviečia į kamerinius visuotinio populiarumo sulaukusių muzikinių kūrinių koncertus. Juose skambės tokių atlikėjų kaip Madonos, Tinos Turner, Whitney Houston, Eltono Johno, Maiklo Džeksono ir grupių – Queen, The Beatles, AC/DC dainos.

Visi šie muzikiniai kūriniai išlaiko klasikai keliamus reikalavimus ir suvienija viso pasaulio žmones, nepriklausomai nuo jų politinių pažiūrų, pasaulėžiūrų skirtumu. Projekto sumanytojos yra įsitikinusios, jog jų atliekamos išskirtinio grožio dainos klausytojams leis patirti didelę dvasinę šventę. O dainininkėms tai pasiekti padės muzikantai virtuozai – pianistas Giedrius Nakas ir gitaristas Jurgis Sakalauskas.

Koks teatralizuotas gyvo garso koncertas šiauliečiams padės nusikelti į „Liūto karaliaus“ šalį?

Įspūdingą gyvo garso teatralizuotą koncertą Lietuvos didžiųjų miestų gyventojams, tame tarpe ir šiauliečiams, nusprendė padovanoti tokie scenos meistrai kaip Oneida Kunsunga, Deivis Norvilas ir Simonas Storpirštis, gyvo garso techninė grupė kartu su styginių instrumentų muzikantais ir choru „Vilnius voices“.

Šiame koncerte žiūrovams stulbinti bus panaudoti įspūdingi šou elementai, skambės gražiausios Eltono Johno ir Hanso Zimmerio dainos iš Brodvėjaus miuziklo bei animacinio filmo „Liūtas karalius“.

Ką šiame teatralizuotame koncerte jo atlikėjai visomis išgalėmis stengiasi atskleisti ir išryškinti?

Šiame grandioziniame teatralizuotame koncerte jo dalyviai visomis išgalėmis stengiasi ne tik atskleisti miuziklo „Liūtas karalius“ dainų vitališkumą ir didingumą, bet ir pristatyti jas naujoje dvasinėje šviesoje, kuriai abejingų neliktų. Kiekviena žodinė ir muzikinė intonacija, kiekvienas judesėlis yra užtaisyti milžinišku emociniu krūviu, prieš kurį neįmanoma emociškai išlikti abejingam. Šis nuostabaus grožio teatralizuotas koncertas yra skirtas ir mažiems, ir dideliems.

Scroll to Top