Namai » Straipsniai » 11 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie estetinį plombavimą

11 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie estetinį plombavimą

estetinis plombavimas

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad estetinis plombavimas yra tik viena iš daugybės paslaugų, kurią šiandien siūlo įvairios dantų klinikos. Visgi, nereikia pamiršti, kad labai svarbu turėti pakankamai informacijos apie šias paslaugas, kad prireikus, būtų galima priimti tinkamus sprendimus. Taigi, kviečiame susipažinti su estetinio plombavimo paslauga ir apie ją sužinoti daug svarbių dalykų.

 1. Svarbu pasakyti, kad estetinis plombavimas yra puikus pasirinkimas ypač įvairiais atvejais: tuomet, kai norisi pakoreguoti dantų formą, spalvą, bendrą vaizdą, o taip pat – kai siekiama pašalinti smulkius dantų defektus.
 2. Negalima tiksliai atsakyti į klausimą, kiek kainuoja estetinio plombavimo procedūra, kadangi kaina priklauso nuo paciento situacijos, o taip pat ir dantų klinikos įkainių. Tačiau yra puikus būdas sužinoti, kiek ši procedūra kainuotų jūsų atveju – tiesiog užsukite į dantų kliniką konsultacijai.
 3. Daugeliui kyla klusimas, kaip po šios procedūros atrodo dantys? Gera žinia ta, kad dantys po šios procedūros atrodo ne tik estetiškai, bet ir visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų.
 4. Po šios procedūros rekomenduojama bent kelias valandas nevalgyti ir negerti, ypač reikėtų vengti saldžių bei aštrių maisto produktų.
 5. Taip pat po šios procedūros reikėtų vengti ir dažančių maisto produktų bei gėrimų, pavyzdžiui, raudono vyno.
 6. Ši procedūra yra atliekama medžiagą dedant sluoksniais.
 7. Ne paslaptis ir tai, kad daugelį domina ir tai, kiek laiko trunka ši procedūra? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad trukmė yra labai individuali, kadangi viskas priklauso nuo situacijos ir danties būklės. Visgi, vieno danties atkūrimui paprastai nereikia skirti daugiau laiko nei 2 valandos.
 8. Taip pat svarbu žinoti ir tai, kad estetiškai plombuotus dantis reikia prižiūrėti lygiai taip pat, kaip ir savus dantis.
 9. Estetinis plombavimas taip pat tinka ir tuo atveju, kai reikia restauruoti senas plombas.
 10. Vieno vizito metu paprastai būna plombuojami 4 – 6 dantys.
 11. Procedūros laikas turi būti planuojamas iš anksto.

Na, o dar daugiau naudingos informacijos apie šią procedūrą sužinosite čia: https://www.pilene.lt/paslaugos/estetinis-plombavimas

Scroll to Top