Namai » Straipsniai » Geriausias kraujospūdžio matuoklis: TOP 5 techninės savybės

Geriausias kraujospūdžio matuoklis: TOP 5 techninės savybės

geriausias kraujospudzio matuoklis

Atėjo metas antaujinti kraujospūdžio matuoklį? Aptarkime, kokios yra svarbiausios techninės savybės, kuriomis naujasis įrenginys turėtų pasižymėti, kad tinkamai atliktų savo funkciją.

Tikslumas

Tai labai svarbi savybė, į kurią verta atkreipti dėmesį. Tikslumas yra tikrinamas kliniškai. Pavyzdžiui, ne vienas Omron kraujospūdžio matuoklis pasižymi kliniškai patvirtintu tikslumu įvairioms naudotojų grupėms: sergantiems diabetu, hipertenzija, nėščiosioms.

Automatinis veikimas

Tikriausiai daugelis dar pamena senuosius kraujospūdžio matuoklius, kuriuos naudojant reikėjo daug atidumo ir pastangų. Šiandien geriausia rinktis patogesnius ir tikslesnius sprendimu. Automatinis veikimas užtikrina, kad kraujospūdį pasimatuosite greitai, lengvai ir patogiai.

Didelis ekranas

Kraujospūdžio matuokliai skiriasi savo modeliais, tačiau visada verta atkreipti dėmesį į tuos įrenginius, kurie turi didesnį ekraną. Jame patogiau stebėti rodmenis, be to, jei matuokliu naudojasi visa šeima, didesnis ekranas bus patogesnis vyresniems naudotojams – tėvams, seneliams.

Duomenų įrašymo funkcija

Daugeliu atvejų reikia ne tik pamatuoti kraujospūdį, bet ir sekti jo kitimą. Tam būtina pasižymėti rodmenis, tad šiuolaikiniai kraujospūdžio matuokliai siūlo patogią funkciją – jei gali automatiškai įrašyti matavimo rezultatą. Tai daug patogiau, nei kaskart traukti sąsiuvinį ir ieškoti rašiklio. Be to, tokie matuokliai taip pat gali apskaičiuoti vidurkius, tinka keliems naudotojams.

Papildomos funkcijos

Nors jos nėra būtinos, renkantis naują matuoklį tikrai pravartu investuoti į funkcionalesnį įrenginį. Modernūs aukštos kokybės matuokliai gali nustatyti prieširdžių virpėjimą, aptikti aritmiją ir pan. Tai naudingos funkcijos, kurios padės anksčiau pastebėti negalavimus.

Scroll to Top