Namai » Straipsniai » Top 20 geriausi dulkių siurbliai-šluotos 2023

Top 20 geriausi dulkių siurbliai-šluotos 2023

geriausi dulkiu siurbliai-sluotos

Šiais laikais švarūs namai yra kiekvieno žmogaus svajonė, o dulkių siurbliai-šluotos yra vienas iš efektyviausių įrankių padedančių tai pasiekti. Šiame straipsnyje apžvelgsime TOP 20 geriausius dulkių siurblius-šluotas, kurie ne tik padės išlaikyti jūsų namus švariais, bet ir sutaupys brangų laiką bei pastangas.

Dyson V11 Absolute

Vidutinė kaina: €600
Dyson V11 Absolute yra vienas iš geriausių belaidžių dulkių siurblių-šluotų rinkoje. Jis turi net 60 minučių veikimo laiką, automatinį slėgio reguliavimą, LCD ekraną ir elektros šepetį “High Torque”. Dyson V11 puikiai tinka visiems grindų tipams, o “point-and-shoot” dėžutės ištuštinimo sistema padaro šį siurblį itin patogiu naudoti.

BISSELL CrossWave Pet Pro

Vidutinė kaina: €320
BISSELL CrossWave Pet Pro yra universalus dulkių siurblys-šluota, skirtas naminių gyvūnėlių savininkams. Jis siurbia, valo ir džiovina grindis vienu metu. Ši šluota yra idealus sprendimas kietosioms grindims ir kilimams, padėsiantis efektyviai pašalinti gyvūnų plaukus.

Philips SpeedPro Max Aqua

Vidutinė kaina: €500
Philips SpeedPro Max Aqua yra bevielis dulkių siurblys-šluota, kuris siurbia ir valo grindis vienu metu. Su 360 laipsnių šepetėliu ir galinga baterija, leidžiančia veikti iki 75 minučių, ši šluota užtikrina greitą ir efektyvų grindų valymą.

Electrolux Pure Q9

Vidutinė kaina: €400
Electrolux Pure Q9 yra elegantiškas ir galingas bevielis dulkių siurblys-šluota. Su “BrushRollClean” technologija ir galinga baterija, leidžiančia veikti iki 53 minučių, šis siurblys yra puikus pasirinkimas šiuolaikiniams namams.

BISSELL SpinWave Cordless Mop

Vidutinė kaina: €250
Šis bevielis dulkių siurblys-šluota yra puikus sprendimas kietosioms grindims. Su rotacinėmis šluostėmis ir skysto valiklio dozavimo sistema, BISSELL SpinWave užtikrina švarias grindis be didelių pastangų.

Hoover ONEPWR FloorMate Jet

Vidutinė kaina: €300
Hoover ONEPWR FloorMate Jet yra bevielis dulkių siurblys-šluota, kuris siurbia ir valo grindis vienu metu. Su “ONEPWR” baterija, leidžiančia veikti iki 25 minučių, ir specialiai sukurtais šepečiais, šis siurblys-šluota yra puikus sprendimas kietosioms grindims ir kilimams.

Kärcher FC 5 Cordless

Vidutinė kaina: €350
Kärcher FC 5 Cordless yra bevielis dulkių siurblys-šluota, skirtas kietosioms grindims. Su rotacinėmis šluostėmis, automatinio valiklio dozavimo sistema ir 20 minučių veikimo laiku, šis siurblys-šluota yra praktiškas pasirinkimas greitam ir efektyviam grindų valymui.

Bosch Unlimited Serie 8

Vidutinė kaina: €450
Bosch Unlimited Serie 8 yra bevielis dulkių siurblys-šluota su galinga baterija ir “AllFloor HighPower” šepetėliu. Su 60 minučių veikimo laiku ir greito įkrovimo sistema, ši šluota yra puikus pasirinkimas šiuolaikiniams namams.

Tineco Pure ONE S12

Vidutinė kaina: €550
Tineco Pure ONE S12 yra protingas dulkių siurblys-šluota su išmaniąja “iLoop” technologija, leidžiančia automatiškai reguliuoti siurbimo galia. Su “LED” apšvietimu, dideliu šepečių asortimentu ir iki 100 minučių veikimo laiku, ši šluota yra puikus pasirinkimas visiems grindų tipams.

Shark ION F80 MultiFLEX

Vidutinė kaina: €350
Shark ION F80 MultiFLEX yra bevielė dulkių siurblys-šluota su unikalia “MultiFLEX” technologija, leidžiančia lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Su dvejomis baterijomis ir iki 80 minučių veikimo laiku, ši šluota yra patikimas ir galingas sprendimas namų švarai išlaikyti.

Samsung Jet 90 Complete

Vidutinė kaina: €500
Samsung Jet 90 Complete yra bevielis dulkių siurblys-šluota su galinga siurbimo galia ir įvairiais priedais, leidžiančiais valyti visus paviršius namuose. Su “Digital Inverter” motoru, “HEPA” filtru ir iki 60 minučių veikimo laiku, ši šluota yra efektyvus ir patogus sprendimas švariems namams.

Miele Triflex HX1

Vidutinė kaina: €500
Miele Triflex HX1 yra inovatyvus dulkių siurblys-šluota su trijų lygių konfigūracija, leidžiančia prisitaikyti prie įvairių valymo užduočių. Su “Vortex” technologija, “HEPA” filtru ir iki 60 minučių veikimo laiku, ši šluota yra puikus pasirinkimas aukštos kokybės namų valymui.

Proscenic P10

Vidutinė kaina: €250
Proscenic P10 yra biudžetinis dulkių siurblys-šluota su “Brushless” motoru, siurbimo galia iki 22 000 Pa ir “LED” apšvietimu. Su įvairiais priedais ir iki 45 minučių veikimo laiku, ši šluota yra puikus pasirinkimas mažesniems namams ir butams.

AEG QX9-1-50IB

Vidutinė kaina: €400
AEG QX9-1-50IB yra elegantiškas ir galingas dulkių siurblys-šluota, su “BrushRollClean” technologija ir 50 minučių veikimo laiku. Ši šluota pasižymi itin tylia veikla, todėl yra idealus pasirinkimas naudotojams, norintiems mažiau triukšmo tvarkantis.

Vax ONEPWR Glide

Vidutinė kaina: €300
Vax ONEPWR Glide yra bevielis dulkių siurblys-šluota, kuris siurbia, valo ir džiovina grindis vienu metu. Su “Auto Clean” technologija, ši šluota yra puikus pasirinkimas greitam ir paprastam grindų valymui.

Leifheit Regulus Aqua PowerVac

Vidutinė kaina: €200
Leifheit Regulus Aqua PowerVac yra lengvai naudojamas dulkių siurblys-šluota su integruotu vandens rezervuaru ir iki 30 minučių veikimo laiku. Tinkamas kietosioms grindims, ši šluota pašalina purvą ir dulkės, palikdamas švarų ir blizgantį rezultatą.

Dreame T20

Vidutinė kaina: €350
Dreame T20 yra bevielis dulkių siurblys-šluota su galinga siurbimo galia (25 000 Pa) ir iki 70 minučių veikimo laiku. Su “Smart Cool” ventiliacijos sistema, “LED” apšvietimu ir įvairiais priedais, ši šluota yra puikus pasirinkimas visiems grindų tipams.

LG CordZero A9 Ultimate

Vidutinė kaina: €700
LG CordZero A9 Ultimate yra aukščiausios klasės bevielis dulkių siurblys-šluota su dviejomis baterijomis, leidžiančiomis veikti iki 120 minučių. Su “Power Drive Mop” sistema, “Smart Inverter” motoru ir itin tylia veikla, ši šluota yra puikus sprendimas aukštos kokybės namų valymui.

Roidmi X30 Pro

Vidutinė kaina: €400
Roidmi X30 Pro yra bevielė dulkių siurblys-šluota su “Brushless” motoru, siurbimo galia iki 23 500 Pa ir iki 70 minučių veikimo laiku. Su “Magnetic Mop Box” sistema, ši šluota yra efektyvus sprendimas grindų valymui ir dulkių šalinimui.

Rowenta Air Force Flex 560

Vidutinė kaina: €300
Rowenta Air Force Flex 560 yra bevielis dulkių siurblys-šluota su unikalia “Flex” technologija, leidžiančia lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Su galinga siurbimo galia, “LED” apšvietimu ir iki 35 minučių veikimo laiku, šis siurblys-šluota yra patogus ir efektyvus sprendimas namų švarai išlaikyti.

Štai Jums 20 geriausių dulkių siurblių-šluotų, kuriuos galite rasti rinkoje. Kiekvienas iš jų turi savo išskirtinių savybių, todėl galite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir biudžetą. Nuo biudžetinių modelių iki aukščiausios klasės siurblių-šluotų, pasirinkimas yra platus, o tai leidžia Jums rasti tinkamą priemonę namų švarai išlaikyti.

Renkantis dulkių siurblių-šluotų modelį, verta atsižvelgti į šiuos veiksnius: siurbimo galia, veikimo laikas, priedai, grindų tipas ir prietaiso kaina. Tokie kriterijai padės Jums priimti tinkamą sprendimą ir rasti geriausią prietaisą, atitinkantį Jūsų namų valymo poreikius.

Visų šių siurblių-šluotų gamintojai nuolat tobulina savo produktus, kad pasiūlytų pažangesnius, efektyvesnius ir patogesnius valymo sprendimus. Įsigijus tinkamą dulkių siurblių-šluotą, namų valymas taps greitesnis, lengvesnis ir malonesnis. Taigi, nepriklausomai nuo to, kokią dulkių siurblių-šluotą pasirinksite, būkite tikri, kad tai yra investicija į švaresnius ir tvarkingesnius namus.

Scroll to Top